Regulamin

1. Informacje ogólne

 1. Sprzedaż odbywa się poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym (kupującym), a sklepem internetowym e-zegareczek.pl (sprzedającym)
 2. W sklepie internetowym e-zegareczek.pl sprzedawane są wyłącznie produkty oryginalne, objęte gwarancją producenta.

2. Zamówienia

 1. Zamówienia można przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres ludomirl@op.pl (24 godziny na dobę) oraz telefonicznie pod numerem 24 264-41-64 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w sobotę 10:00-14:00)
 2. Do zrealizowania zamówienia konieczne jest podanie adresu dostawy (imię, nazwisko, ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość) oraz danych kontaktowych (numer telefonu najlepiej komórkowego oraz e-mail)
 3. W przypadku podania nieprawdziwych, nie pełnych lub błędnych danych - Sprzedający spróbuje skontaktować się z Kupującym w celu ich uzupełnienia lub sprostowania. Jeśli kontakt nie będzie możliwy Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.
 4. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2-7 dni. W przypadku kiedy produkt nie jest dostępny na stanie, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 14 dni. W takim przypadku klient będzie przez nas poinformowany.
 5. Przyjęcie przez nas zamówienia będzie potwierdzone drogą mailową bądź telefoniczną. (Natomiast zamówienia przesłane w weekend będą potwierdzane dopiero w poniedziałek rano).
 6. W przypadku przedłużenia się terminu realizacji klient będzie przez nas poinformowany. Klient będzie mógł zadecydować czy zgadza się na dłuższy termin realizacji bądź może zrezygnować z zamówienia.
 7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu, lub wycofać je do momentu jego potwierdzenia. Wprowadzanie zmian lub wycofanie jest możliwe poprzez kontakt e-mailem pod adresem ludomirl@op.pl lub telefonicznie pod numerem 24 264-41-64

3. Ceny towarów i płatność

 1. Ceny w sklepie e-zegreczek.pl podane są w polskich złotych, zawierają podatek VAT. W cenie produktu nie jest wliczony koszt przesyłki.
 2. Kupujący może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  - przelew na rachunek bankowy: 52 9038 0004 0000 5571 2000 0010
  - Zamawiający otrzymuje e-mailem lub faxem fakturę proforma z numerem konta bankowego. Po wpłacie na konto, przesyłkę (bez pobrania) wraz z fakturą dostarczamy pod wskazany adres)
  - gotówką przy odbiorze osobistym
  - kartą płatniczą przy odbiorze osobistym

4. Koszty i terminy dostawy

 1. Sposób dostawy wybierany jest przez Kupującego.
 2. Termin dostawy ustalany jest z Kupującym podczas potwierdzania zamówienia
 3. Dostawa zamówionego towaru realizowana jest w dni robocze (poniedziałek- piątek).
 4. Klient nie jest obciążany kosztami przesyłki przy zakupie powyżej 300,00 złotych. (obowiązuje to tylko na terenie Polski)
 5. Koszt przesyłki poza granicę kraju według taryfikatora Poczty Polskiej lub Kuriera DHL

5. Zwroty, reklamacje

 1. Zakupiony towar można zwrócić w terminie 14 dni od daty dostarczenia bez podania przyczyny. Jednak pod warunkiem, że produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony i załączono w przesyłce zwrotnej paragon fiskalny dołączony do produktu. W przypadku zwrotu zegarka musi on być zwrócony z fabrycznym opakowaniem. Koszty zwrotnego przesłania towaru pokrywa klient. Pieniądze zostaną przelane na konto klienta po otrzymaniu wszystkich wymienionych wyżej elementów przesyłki.
 2. Jeśli po otrzymaniu zamówienia , okaże się, iż towar jest wadliwy, należy niezwłocznie wysłać go wraz z kartą gwarancyjną, należy dołączyć ksero paragonu lub faktury, a na osobnej kartce opis wady na adres naszego sklepu : e-zegareczek.pl, ul. Nowy Rynek 1/16, 09-400 Płock z dopiskiem "reklamacja" lub bezpośrednio na adres serwisu, który podany jest w karcie gwarancyjnej.
 3. W terminie 14 dni od dnia dostarczenia produktu do Sprzedawcy, Klient otrzyma odpowiedź na zgłoszoną reklamację w jakim terminie usterka byłaby usunięta.

6. Inne informacje

 1. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady składania zamówień w sklepie internetowym e-zegareczek.pl
 2. Każdy Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią regulaminu, a złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją jego postanowień.
 3. Sprawy nie ujęte w niniejszym regulaminie podlegają pod przepisy Kodeksu Cywilnego i innych Obowiązujących przepisów.

bądź na bieżąco

Dowiedz się pierwszy o najnowszych promocjach!
Zapisz się do naszego newslettera!

Darmowa dostawa

Bezpłatna przesyłka za zamówienie
powyżej 300zł!

Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności PayU

Szybka obsługa

W razie jakichkolwiek pytań
jesteśmy do Twojej dyspozycji!