Regulamin

1. Informacje ogólne

 1. Sprzedaż odbywa się poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym (kupującym), a sklepem internetowym e-zegareczek.pl (sprzedającym), którego właścicielem jest Salon Zegarmistrzowski Ludomir Lewandowski, ul. Królewiecka 18C, 09-400 Płock, NIP 7741004259.
 2. W sklepie internetowym e-zegareczek.pl sprzedawane są wyłącznie produkty oryginalne, objęte gwarancją producenta lub sklepu z zależności od marki.

2. Zamówienia

 1. Zamówienia można przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres sklep@e-zegareczek.pl (24 godziny na dobę).
 2. Do zrealizowania zamówienia konieczne jest podanie adresu dostawy (imię, nazwisko, ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość) oraz danych kontaktowych (numer telefonu najlepiej komórkowego oraz e-mail)
 3. W przypadku podania nieprawdziwych, nie pełnych lub błędnych danych - Sprzedający spróbuje skontaktować się z Kupującym w celu ich uzupełnienia lub sprostowania. Jeśli kontakt nie będzie możliwy Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.
 4. Czas realizacji zamówienia wynosi 2-7 dni roboczych. W przypadku kiedy produkt nie jest dostępny na stanie, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 14 dni. W takim przypadku klient będzie przez nas poinformowany.
 5. Przyjęcie przez nas zamówienia będzie potwierdzone drogą mailową bądź telefoniczną. (Natomiast zamówienia przesłane w weekend będą potwierdzane dopiero w poniedziałek rano).
 6. W przypadku przedłużenia się terminu realizacji klient będzie przez nas poinformowany. Klient będzie mógł zadecydować czy zgadza się na dłuższy termin realizacji bądź może zrezygnować z zamówienia.
 7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu, lub wycofać je do momentu jego potwierdzenia. Wprowadzanie zmian lub wycofanie jest możliwe poprzez kontakt e-mailem pod adresem sklep@e-zegareczek.pl lub telefonicznie pod numerem +48 883 311 703

3. Ceny towarów i płatność

 1. Ceny w sklepie e-zegreczek.pl podane są w polskich złotych, zawierają podatek VAT. W cenie produktu nie jest wliczony koszt przesyłki.
 2. Kupujący może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  - przelew na rachunek bankowy: 52 9038 0004 0000 5571 2000 0010
  - Zamawiający otrzymuje e-mailem fakturę proforma z numerem konta bankowego. Po wpłacie na konto, przesyłkę (bez pobrania) wraz z fakturą dostarczamy pod wskazany adres)
  - gotówką przy odbiorze osobistym
  - kartą płatniczą przy odbiorze osobistym

4. Koszty i terminy dostawy

 1. Sposób dostawy wybierany jest przez Kupującego.
 2. Termin dostawy ustalany jest z Kupującym podczas potwierdzania zamówienia
 3. Dostawa zamówionego towaru realizowana jest w dni robocze (poniedziałek- piątek).
 4. Klient nie jest obciążany kosztami przesyłki przy płatności z góry powyżej 300,00 złotych dla wybranych dostaw (obowiązuje tylko na terenie Polski)
 5. Koszt przesyłki poza granicę kraju według taryfikatora Poczty Polskiej lub Kuriera DHL

5. Zwroty, reklamacje

 1. Zakupiony towar można zwrócić w terminie 14 dni od daty dostarczenia bez podania przyczyny, na adres:
  Salon Zegarmistrzowski
  Ludomir Lewandowski
  ul. Królewiecka 18C
  09-400 Płock
  Jednak pod warunkiem, że produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony i załączono w przesyłce zwrotnej paragon fiskalny dołączony do produktu. W przypadku zwrotu zegarka musi on być zwrócony z fabrycznym opakowaniem. Koszty zwrotnego przesłania towaru pokrywa klient. Pieniądze zostaną przelane na konto klienta po otrzymaniu wszystkich wymienionych wyżej elementów przesyłki.
 2. Jeśli po otrzymaniu zamówienia , okaże się, iż towar jest wadliwy, należy niezwłocznie wysłać go wraz z kartą gwarancyjną, należy dołączyć ksero paragonu lub faktury, a na osobnej kartce opis wady na adres naszego sklepu:
  Salon Zegarmistrzowski
  Ludomir Lewandowski
  ul. Królewiecka 18C
  09-400 Płock
  z dopiskiem "reklamacja" lub bezpośrednio na adres serwisu, który podany jest w karcie gwarancyjnej.
 3. W terminie 14 dni od dnia dostarczenia produktu do Sprzedawcy, Klient otrzyma odpowiedź na zgłoszoną reklamację w jakim terminie usterka byłaby usunięta.

6. Inne informacje

 1. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady składania zamówień w sklepie internetowym e-zegareczek.pl
 2. Każdy Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią regulaminu, a złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją jego postanowień.
 3. Sprawy nie ujęte w niniejszym regulaminie podlegają pod przepisy Kodeksu Cywilnego i innych Obowiązujących przepisów.

bądź na bieżąco

Dowiedz się pierwszy o najnowszych promocjach!
Zapisz się do naszego newslettera!

Darmowa dostawa

Bezpłatna przesyłka za zamówienie
powyżej 300zł!

Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności PayU

Szybka obsługa

W razie jakichkolwiek pytań
jesteśmy do Twojej dyspozycji!